Stranica 5 od 5 PrviPrvi ... 345
Pokazuje rezultate 41 do 46 od 46
    Registrirani Korisnik
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    gos je napisao danas jedinu pravu istinu,,kratko i jasno,,,,\"ne jbe njega dop nego pokušava tužbom raskinut ugovor \"..što ima smisla,,neku veliku lovu više ne može zemiti u ufc-u ,dok u japanu još uvijek može mlatnut milijun ko od šale,i to više puta,pa to dođe bolje skoro nego biti prvak u ufc-u,,,,nije on budala,,,problem je u potpisanome i jbg,,,,osobno mislim kako nema skoro nitko tko ne voli ovog borca,,,lik je živa legenda i to,,,na stranu bih stavio njega kao čovjeka i borca a na drugu stranu bih ostavio prostora da tu i hunt ima skrivenih namjera koje ne želi javno izreći,,,ne bih u ovom slučaju branio niti ufc,niti hunta nego pokušavam realno procijenuti što se tu valja,,moj instinkt govori da i hunt ima tu nekakav interes jer naprosto kroz cijelu jbnu karijeru nije imao ovakav način ponašanja,,nikada nije puno govorio nakon poraza a bilo ih je,,sad odjednom zapeo za tog lešnara ko da je u pitanju život ili smrt,,naprosto ne liči na hunta,,,moj zaključak je daklem da se tu ne radi o pravdi ili nepravdi no,čistoj borbi za bolju egzistenciju,,,znaš, ne će nitko otvoreno reći,eee ja bih zemio još love,,a to je to,,,,

Registrirani Korisnik
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    @fijesta - gle,,ne bih se čudio da kompanija teška milijarde ima solidnih odvjetnika :-)

Registrirani Korisnik LesnarGetsKOdUFC2015 avatar
    Datum pristupanja
    Dec 2014
    Ma ništ od toga, izgubio je od Lesnara i to ga jebe, s pričom mu je sve na mjestu, i nije to loša ideja, al je problem u tome od koga je izgubio, ništa drugo, isto ko i Aldo, nebi ga ni blizu tolko mučilo da je izgubio od Edgara ili Mendesa, ali ovako će ga to proganjat za sva vremena..

Registrirani Korisnik
    Datum pristupanja
    Sep 2013
    Ma nekako mi vi svi olako zaboravljate da je čovjek zaredao nekoliko mečeva za redom protiv nadopanih likova i da je prije meča pričao o nadopanom lesnaru. Ok razumijem ja i taj moguci dio o skrivenoj agendi ali on da se nije borio protiv nadopanih likova imao bi bolji status i vecu lovu po mecevima u ufcu. Samim time japan ili ne stvar je ista, izbilo mu lovu iz dzepa. Da mu nisu izbili nebinpricao o hapanu tako da to ne drzi vodu. Nadalje vaditi se na price o prideu i neznam cemu nema smidla osim sto je to proslost pricamo o valjda jedinom liku koji se nije dopau ni tu ni tamo. Mozda he al ne vjerujem jer su se ocito isti likovi dopali i u ufcu i japanu ilitiga velika vecina. Ali tema je ufc a ne japan uostalom. I svakako je to najjednostavniji nacin iskorjenjavanha dopa da das protivniku honorar. Super ideja. U neku ruku to je sr anje jer iako ufc zna za likove sa druge strane su zaista cisti tako da se nemaju sta buniti. Prijedlog je logican. Mozda ih muci jao i beizbol kada su uveli kontrole homerun im pao 6 puta hahahaha.

Registrirani Korisnik BrokenBack avatar
    Datum pristupanja
    Sep 2016
    @Elguerto *svi olako zaboravljate da je čovjek zaredao nekoliko mečeva za redom protiv nadopanih likova* - ovo je ključno ! Ja apsolutno podržavam Hunta u tome, ne mogu prihvatiti da borac koji padne na testu primi cijeli honorar umanjen za neke mrvice. UFC Treba oduzeti cijeli iznos i dio (50%?) refundirati drugoj strani. Kazna za doping - drastična.

Registrirani Korisnik lukix avatar
    Datum pristupanja
    May 2014
    Citiraj Prvotno napisano od BrokenBack Vidi poruku
    @Elguerto *svi olako zaboravljate da je čovjek zaredao nekoliko mečeva za redom protiv nadopanih likova* - ovo je ključno ! Ja apsolutno podržavam Hunta u tome, ne mogu prihvatiti da borac koji padne na testu primi cijeli honorar umanjen za neke mrvice. UFC Treba oduzeti cijeli iznos i dio (50%?) refundirati drugoj strani. Kazna za doping - drastična.
    Zaredao je nadopingirane i sreća nije prihvatio borbu protiv Barnetta za kraj prošle godine jer je dotični ponovno pao na testu haha.

Pravila pisanja poruke

• Ne možeš otvoriti novu temu
  • Ne možeš ostaviti odgovor
  • Ne možeš stavljati dodatke
  • Ne možeš uređivati svoje postove
  •  

Fight Forum : Dobrodošao !

Logiraj se