Objavljene nominacije za “2018 World MMA Awards”: 4 UFC-ovca i 1 Bellatorovac nominirani za borca godine!

Ostale vijestiIZDVOJENA VIJEST 17.05.2018 11:17h Autor:

World MMA Awards

Popularni britanski časopis Fighters Only je objavio nominacije svoje, inače najuglednije svjetske, MMA nagrade za 2018. godinu – “2018 World MMA Awards”.

U onoj najpoželjnijoj kategoriji “najboljeg borca” su nominirani: Ryan Bader, Rafael dos Anjos, Robert Whittaker, Demetrious Johnson i Max Holloway. Kada govorimo o borkinjama nominirane su: Julia Budd, Angela Lee, Ilima-Lei Macferlane, Cris Cyborg i Rose Namajunas.

Već tradicionalna nagrada, čije je ovo 10. jubilarno izdanje, će se održati u Pearl Theater casinu i hotelu u Las Vegasu 3. srpnja.

U nastavku možete provjeriti sve nominirane u svim kategorijama.

Glasanje kreće u ponedjeljak te ćete i sami moći pridonjeti ukoliko želite dati svoj glas. To možete učiniti na ovoj adresi:

LINK

Charles ‘Mask’ Lewis Fighter of the Year

Ryan Bader

Rafael dos Anjos

Robert Whittaker

Demetrious Johnson

Max Holloway

Female Fighter of the Year

Julia Budd

Angela Lee

Ilima-Lei Macfarlane

Cris Cyborg

Rose Namajunas

Breakthrough Fighter of the Year

Martin Nguyen

Volkan Oezdemir

Brian Ortega

Darren Till

Francis Ngannou

International Fighter of the Year

Volkan Oezdemir

Martin Nguyen

Darren Till

Robert Whittaker

Kamaru Usman

Fight of the Year

Eddie Alvarez vs. Dustin Poirier (UFC 211)

Robert Whittaker vs. Yoel Romero (UFC 213)

Justin Gaethje vs. Michael Johnson (The Ultimate Fighter 25 Finale)

Aung La N Sang vs. Vitaly Bigdash (ONE Championship: Light Of A Nation)

Eddie Alvarez vs. Justin Gaethje (UFC 218)

Knockout of the Year

Matt Brown (vs. Diego Sanchez, UFC Norfolk)

Edson Barboza (vs. Beneil Dariush, UFC Fortaleza)

Paul Daley (vs. Brennan Ward, Bellator 170)

Francis Ngannou (vs. Alistair Overeem, UFC 218)

Aaron Pico (vs. Justin Linn, Bellator 183)

Submission of the Year

Diego Brandao (vs. Murad Machaev, Fight Nights Global 38)

Brett Johns (vs. Joe Soto, The Ultimate Fighter 26 Finale)

Ali Bagov (vs. Bubba Jenkins, ACB 54)

Brian Ortega (vs. Cub Swanson, UFC Fresno)

Demetrious Johnson (vs. Ray Borg, UFC 216)

Comeback of the Year

Justin Gaethje (vs. Michael Johnson, The Ultimate Fighter 25 Finale)

Uriah Hall (vs. Krzysztof Jotko, UFC Pittsburghe)

Nathaniel Wood (vs. Josh Reed, Cage Warriors 86)

Darren Elkins (vs. Mirsad Bektic, UFC 209)

Derrick Lewis (vs. Travis Browne, UFC Halifax)

Upset of the Year

Martin Nguyen (vs. Marat Gafurov, ONE Championship: Quest For Greatness)

Darren Elkins (vs. Mirsad Bektic, UFC 209)

Brent Primus (vs. Michael Chandler, Bellator 180)

Rose Namajunas (vs. Joanna Jedrzejczyk, UFC 217)

Zach Freeman (vs. Aaron Pico, Bellator 180)

Shawn Tompkins Coach of the Year

Duke Roufus

Trevor Wittman

Firas Zahabi

Matt Hume

Duane Ludwig

Trainer of the Year

Sam Calavitta (S&C coach)

Nick Curson (S&C coach)

Phil Daru (S&C coach)

Tyler Minton (Nutrionist)

Michelle Ingels (Nutrionist)

Gym of the Year

Roufusport

Gracie Technics

Kings MMA

American Top Team

Tristar

Referee of the Year

Jason Herzog

Mike Beltran

Herb Dean

Marc Goddard

John McCarthy

Ringcard Girl of the Year

Angelica Anderson

Carly Baker

Jhenny Andrade

Arianny Celeste

Mercedes Terrell

Leading Man

Martin Lewandowski

Chatri Sityodtong

Ed Soares

Dana White

Scott Coker

Best Promotion

LFA

ONE Championship

KSW

UFC

Bellator MMA

Personality of the Year

Daniel Cormier

Michael Schiavello

Chael Sonnen

Jon Anik

Joe Rogan

Analyst of the Year

Paul Felder

Jimmy Smith

Dominick Cruz

Pat Miletich

Brian Stann

Best MMA Programming

MMA Junkie Radio

The Ultimate Fighter

Sherdog Roundtable

The MMA Hour

UFC Embedded

MMA Media Source of the Year

FloCombat

Bloody Elbow

Sherdog

MMA Junkie

MMA Fighting

MMA Journalist of the Year

Karim Zidan

Brett Okamoto

Chuck Mindenhall

John Morgan

Ariel Helwani

MMA Clothing and Equipment Brand of the Year

Reebok

RVCA

Bad Boy

Venum

Hayabusa

PODIJELI

PREPORUČENO

KOMENTARI

POVEZANE VIJESTI