Trešnjevka najbolja na Prvenstvu Hrvatske u sumission fightingu za junire

Ostale vijesti 07.05.2012 08:51h Autor:

ADCC

Proteklog vikenda je u Sesveta u organizaciji ADCC Saveza Hrvatske i HK PIRANA  održano drugo Prvenstvo Hrvatske u submission fightingu na kojem je sudjelovalo 70-ak natjecatelja iz osam klubova u rasponu od 2000. godišta pa sve do 1993. godišta. 

Na ovom LINK-u možete pogledati veliku galeriju fotografija s natjecanja.

Najboljim borcem prvenstva proglašen je Ilija Biškić iz kluba Trešnjevka, a isti klub je i prema bodovima postao najbolji kolektiv turnira ispred Tema X iz Bjelovara.

Ekipni poredak:

1. Trešnjevka

2. Team X, Bjelovar

3. HK PIRANA

3. Ban Team

Rezultati:

2001.g.

37 kg

1. Vito rodić————————-—————-Ban Team

2. Luka Miklečić———————-————-Ban Team

3. Antonio filić————————-————-Team X Bjelovar

2000. , 1999., 1998.g

41 kg

1. Andrija Filić————————-————-Team X, Bjelovar

2. Vlaho Rodić————————-————-Ban Team

3. Jozo Filić————————-—————–Team X, Bjelovar

3. Klaudio Jendrek———————–———-Team X, Bjelovar

Kadeti

1996., 1997., 1998.g.

1. Dino Šprajcer———————-————–Alliiance, Zaprešić

2. Josip Matijević———————————–Alliiance, Zaprešić

3. Michael Glad————————–———–HK PIRANA

3. Petar Josipović———————————-Trešnjevka

74 kg

1. Filip Novak————————-—————Trešnjevka

2. Fran Kojundžić———————————-HK PIRANA

3. Šime Moroni————————————-Trešnjevka

3. Pavao Horvat————————————-MMA Maximus, Prelog

+74 kg

1. Luka Lovreković——————–————–HK PIRANA

2. Fran Kunčić—————————————Novi Zagreb

3. Ivan Zlomislić————————————-Alliance, Zaprešić

3. Domagoj Konjević———————-——–Team X, Bjelovar

Juniori

1995., 1994., 1993. g.

59 kg

1. Michael Glad————————–————HK PIRANA

2. Petar Konjević———————-————–Team X, Bjelovar

3. Dominik Ačkar————————-———–HK PIRANA

64 kg

1. Luka Konjević———————-—————Team X, Bjelovar

2. Antonio Šalić————————-————-Ban Team

3. Jasmin Ilijaš—————————————MMA Maximus, Prelog

69 kg

1. Zlatko Javni————————-—————Novi Zagreb

2. Marin Sabljić———————–—————Team X, Bjelovar

3. Goran Samec————————-————Trešnjevka

3. Luka Lukačić———————–—————MMA Maximus, Prelog

74 kg

1. Luka Lukačić———————–————–MMA Maximus, Prelog

2. Domagoj Prepunić———————-——–HK PIRANA

3. Daniel Težki————————-————–Trešnjevka

3. Nikola Dujić————————-————–Ban Team

79 kg

1. Saša Drobac————————————–CROMMA

2. Domagoj Kralj————————-———–Trešnjevka

3. Donat Matek————————-————-Ban Team

3. Luka Vukas————————-————–HK PIRANA

84 kg

1. Vedran Kreuh————————-————Trešnjevka

2. Dino Dudić————————-—————-Ban Team

3. Petar Bitanga———————–————–Ban Team

+89 kg

1. Ilija Biškić——————————————Trešnjevka

2. Georg Kelava————————————-Trešnjevka

3. Swen Logožar———————–————-MMA Maximus, Prelog

3. Marko Samardžija——————–———-Trešnjevka

ABSOLUTE

1. Ilija Biškić——————————————Trešnjevka

2. Domagoj Kralj————————-———–Trešnjevka

3. Saša Drobac————————————–CROMMA

PODIJELI

PREPORUČENO

KOMENTARI

POVEZANE VIJESTI