Nate Diaz pobijedio starijeg brata Nicka u triatlonskoj utrci (VIDEO)

UFCIZDVOJENA VIJEST 29.06.2016 11:48h Autor:

Nate i Nick Diaz u društvu kolega s triatlona (Instagram)

Braća Nick i Nate Diaz spadaju u kategoriju kondicijski najbolje pripremljenih boraca današnjice. Odavno je poznato kako na svojoj spremi mogu zahvaliti brojnim triatlonskim aktivnostima, a prije nekoliko dana su zajedno s trening partnerom Kronom Graciejom sudjelovali na Xterra Tahoe City tiatlonskoj utrci.

Dok je Gracie završio kao četvrti u kategoriji muškaraca između 25 i 29 godina, Nate i Nick su se našli u onoj koja je okupila natjecatelje u dobi između 30 i 34 godine. Braća Diaz završili su jedan iza drugog, a kao uspješniji se pokazao Nate koji je u konačnici završio na osmom mjestu.

Za završetak ove utrke svi su sudionici morali preplivati dva kruga od 750 metara s pedeset metara trčanja po plaži, odvoziti 35 kilometara biciklom te otrčati preko osam kilometara.