UFC-ovci vrlo maštovito obilježili Noć vještica (FOTO)

UFCIZDVOJENA VIJEST 01.11.2015 16:28h Autor:

Stipe Miočić i zaručnica

Halloween iliti Noć Vještica je vrlo popularan dan u SAD-u, gdje rijetko tko ne iskoristi priliku da se preruši u nešto. Pogledajte najbolje i najzanimljivije ideje popularnih UFC-ovaca.

Bilo je tu uistinu svega, od strašnih kostima, preko super heroja, pa sve do nekih likova iz crtanih filmova. UFC-ovi borci i borkinje te ring djevojke, ipak nisu odlučili svi biti zastrašujući, a i neki dovoljno strašno djeluju kada uđu u kavez i krenu raditi ono što znaju najbolje.

Pogledajte kolekciju najboljih i najoriginalnih prerušava ovogodišnje Noći vještina. A oni kojih nema, vjerojatno će se još bolje potruditi za iduću godinu. Jer, Halloween je još jedna prilika za naći se u medijima i to na jedan zanimljiv način.

Ako moramo birati tko nam je najbolji, sigurno ne možemo propustiti spomenuti Dominicka Cruza i njegovu izvedbu TJ-a Dillashawa, puno truda uložila je i obitelj Chucka Liddela, a zanimljiv je i Daniel Cormier kao tvoj. Naravno, i UFC-ove ring djevojke su uvijek zanimljive i oku ugodne.

 

A video posted by @TonyFergusonxt (@tonyfergusonxt) on

 

A photo posted by Paige VanZant (@paigevanzantufc) on

 

A photo posted by Dominick Cruz (@domcruz619) on

 

A photo posted by Miesha Tate (@mieshatate) on

 

A photo posted by Vanessa Hanson (@vanessahanson) on

 

A photo posted by Kenny Florian (@kennyflorian) on

 

A photo posted by Megan Olivi (@meganolivi) on

 

A photo posted by Lisa Ellis (@lisaellis115) on

 

A photo posted by Daniel "DC" Cormier (@dc_mma) on

 

A photo posted by @feliceherrig on

 

A photo posted by Carly (@carlybaker55) on

 

A photo posted by Joe Lauzon (@joelauzon) on

 

Apocalipse! @werdum @wandfc @bettegafer @babalusirongym @felipewerdum Dia de Halloween com toda a malvadolândia!!!!

A video posted by Rafael Cordeiro (@kings_mma) on

PODIJELI

PREPORUČENO

KOMENTARI

POVEZANE VIJESTI