NA FFC Futures kvalifikacijama u CCA-u nastupilo 80-ak boraca!

Vijesti iz regijeIZDVOJENA VIJEST 01.02.2014 21:27h Autor:

FFC Futures - Qualification Round

Croatian Combat Academy u subotu je bio domaćin i organizator prvog ovogodišnjeg amaterskog MMA natjecanja, ujedno i kvalifikacijskog turnira za nadolazeći FFC Futures event koji će se održati 01.03.2014. godine u Opatiji.

U uzavreloj atmosferi CCA dvorane, na trenutke zaglušujućoj i punoj navijača kroz oktogon se izmijenilo 80-tak boraca iz regije u 100-tinjak izvrsnih borbi. Iz godine u godinu, iz turnira u turnir kroz konkurenciju se vidi zavidan napredak u tehnici, kondicijskoj spremi i znanju među borcima.

Svakako valja napomenuti da su na turniru nastupili trenutno najbolji amaterski MMA borci iz: Hrvatske, Srbije, Slovenije te Bosne i Hercegovine.  U svakoj kategoriji je bilo iznimno napeto i nije se unaprijed mogao odrediti izraziti favorit, no ipak na kraju smo doznali najbolje!

U ekipnom poretku među seniorima najbolji je bio domaći klub Croatian Combat Academy, dok je u juniorima i kadetima to bio klub BAN – Dubrava te je u ukupnom ekipnom poretku za svega 3,5 boda odnio ukupnu pobjedu ispred domaćina.

Pehar za najboljeg borca turnira kod seniora je odnio izvrsni Saša Drobac iz Croatian Combat Academy a kod juniora Marko Ostanek iz tima BAN – Dubrava.

Prvoplasirani borci u seniorskim kategorijama osigurali su pravo direktnog plasmana na FFC Futures 1 u Opatiji, a javne prijave za nastup na tom eventu bit će otvorene u ponedjeljak 03. veljače.

Rezultati:

KADETI

-60 kg
1. Hrustić Enes – BAN-DUBRAVA
2. Morava Roberto – CROATIAN COMBAT ACADEMY

-65 kg
1. Čibarić Antonio – BAN-DUBRAVA
2. Crljenić Bruno – CROATIAN COMBAT ACADEMY
3. Čibarić Marko – BAN-DUBRAVA
3. Novak Anže – MMA LJUBLJANA

-70 kg
1. Mišković Domagoj – CROATIAN COMBAT ACADEMY
2. Purkert Luka – BAN-DUBRAVA
3. Vidmar Rene – CROATIAN COMBAT ACADEMY
3. Šendo Matej – PLOČE

-75 kg
1. Božić Sergej – BLACK BOX MMA
2. Morović Šime – TREŠNJEVKA

JUNIORI

-65 kg
1. Čibarić Marko – BAN-DUBRAVA
2 Iveta Pavel UFK NOVI ZAGREB

-70 kg
1. Vila Ahmed – PRETORIAN
2. SliškovićMatija – UFK NOVI ZAGREB
3. Vičar Matjaž – BLACK BOX MMA
3. Purkert Luka – BAN-DUBRAVA

-75 kg
1. Ostanek Marko – BAN-DUBRAVA
2. Vintar Miha – MMA LJUBLJANA
3. Penić Duje – PLOČE
3. Vucić Jakov – UFK NOVI ZAGREB

-80 kg
1. Vukas Luka – PIRANHA
2. Petrić Dominik – TREŠNJEVKA
-85 kg
1. Guštović Bruno – CROATIAN COMBAT ACADEMY
2. Aganović Toni – PRETORIAN

-93 kg
1. Patalen Ivan – CORE GYM
2. Beroš Stjepan – BAN-DUBRAVA

SENIORKE

Apsolutna
1. Krizmančić Sonja – BAN-DUBRAVA
2. Radošević Iva – GUERILLA

SENIORI

-66 kg
1. Major Mislav – UFK NOVI ZAGREB
2. Ameti Burhan – PRIME POREČ
3. Flis Dejan – MMA LJUBLJANA
3. Zidar Ivan – SVETI DUH OSIJEK

-70 kg
1. Kolarić Tilen – MMA BREŽICE
2. Stepić Hrvoje – BAN-DUBRAVA
3. Slišković Matija – UFK NOVI ZAGREB
3. Emini Sebastijan – UFK NOVI ZAGREB

-77 kg
1. Drobac Saša – CROATIAN COMBAT ACADEMY
2. Milaković Nemanja – MMA WONDER CREW
3. Jazvo Andrej – BAN-DUBRAVA
3. Gregorić Jakov – TREŠNJEVKA

-84 kg
1. Kulović Damir – PRETORIAN
2. Smaj-Lee Pleurat – CROATIAN COMBAT ACADEMY
3. Guštović Bruno – CROATIAN COMBAT ACADEMY
3. Andreić Domenik – TREŠNJEVKA

-93 kg
1. Dujmić Nikola – CROATIAN COMBAT ACADEMY
2. Hodžić Ermin – PRETORIAN
3. Giljević Tigo – JJ MAGNETSU
3. Žiković Zoran – PRIME POREČ

+93 kg
1. Begisholli Jasmin – UFK KUTINA
2. Kolarić Robert – GLADIATOR NAŠICE
3. Vlajić Čedomir – KAIZEN
3. Anić Stjepan – PRIME POREČ

UKUPNI EKIPNI POREDAK
1. BAN-DUBRAVA – 53,5 boda
2. CROATIAN COMBAT ACADEMY – 50 bodova
3. UFK NOVI ZAGREB – 27,5 boda
4. PRETORIAN SARAJEVO – 24 boda

PODIJELI

PREPORUČENO

KOMENTARI

POVEZANE VIJESTI