Objavljen ždrijeb mečeva za FFC Futures 1 u Opatiji!

Vijesti iz regijeIZDVOJENA VIJEST 27.02.2014 16:00h Autor:

FFC Futures 1

Final Fight Championship svoju sezonu 2014. otvara ove subote eventom u Opatiji i to iz serije Futures na kojem će veliku priliku dobiti brojni mladi borci, a u super-borbama nastupaju Stipe Bekavac, Eddie Sanchez, Ivan Stanić i Patrick Van Rees.

Proteklog tjedna FFC je objavio popis boraca koji su dobili priliku nastupiti u turnirima FFC Futuresa 1 ove subote, neki su u međuvremenu zbog ozljeda morali otkazati nastup, a prije dolaska boraca u petak na službeno vaganje objavljeni su i svi parovi.

Očekuje se da će opatijska dvorana biti potpuno ispunjena, ulaznica za parter (Golden Circle i VIP stolovi) više nema, a na prodajnim mjestima (Monokini Opatija, Beto Matulji, Kavana Lovran i Dallas Music Shop Rijeka) još uvijek se mogu naći ulaznice za tribinu (50 kn) i tribinu dolje (70 kn). 

Podsjetimo, četvrtfinalni mečevi održavaju se s početkom u 9 sati ujutro, polufinala su na rasporedu u 14 sati, dok se finalne borbe održavaju u sklopu glavnog večernjeg programa koji započinje u 20 sati. Prema svemu sudeći očekuje nas veliki broj iznimno atraktivnih mečeva mladih K1 i MMA nada!

K1 -70
Mirko Crnović VS Amit Mroke
Dino Taći VS Jovica Kokot
Marko Adamović VS Walid Dioua 
Alen Štritof VS Nikola Cimeša 

K1 -77
Alban Dexari VS Aleksandar Nježić 
Marko Nikolić VS Jakša Dedić 
Andrija Stanković VS Toni Mikelić 
Darko Delić VS Davor Dadić 

K1 -85
Luka Žeželić slobodan četvrtfinale 
Milan Filipović VS Ismael Dadaev 
Ivan Barić VS Marko Filetin 
Adam Evloev VS Saša Ljubojević

K1 -91
Claudio Istrate slobodan polufinale
Stipe Stipetić VS Calin Iovan 

K1 91+
Nato Cvitan slobodan polufinale
Simon Krizmanić VS Miloš Ivaž

MMA -70
Aleksandar Rakas VS Velimir Rašić 
Tilen Kolarič VS Luka Šebalj 
Philip Saric VS Burhan Ameti u polufinalu

MMA -77
Ivica Jakopic VS Vladimir Prodanović 
Dejan Gunjavić VS Saša Drobac

MMA -84
Goran Šebalj VS Asmir Sadiković 
Josip Balentović VS Filip Ištoković
Pierre Vasić VS Tomislav Burec 
Ivica Ćubić VS Pleurat  

MMA -93
Milan Perišič slobodan polufinale
Peter Buljan VS Strahinja Denić 

MMA 93+
Jasmin Begisholli slobodan polufinale
Stjepan Anić VS Nikola Janjić 

PODIJELI

PREPORUČENO

KOMENTARI

POVEZANE VIJESTI