Održan odličan ARTI FC 3 u Ljubuškom: Gluhak lako slavio u borbi večeri!

Vijesti iz regijeIZDVOJENA VIJEST 20.10.2014 14:50h Autor:

Arti

U punoj gradskoj sportskoj dvorani u Ljubljuškom, u nedjelju je održano novo izdanje borilačke priredbe Arti FC-a, treće po redu. Gledatelji su mogli uživati u večeri koja je bila ispunjena atraktivnim borbama i zanimljivim obračunima, a borbu večeri su definitivno pružila dva mlada borca Anto Palavar i Robert Pulić. Nakon regularnog dijela suci su presudili "neodlučen ishod" pa je dvojac odradio i ekstra rundu. No, niti tada nismo uspjeli dobiti konačnog pobjednika što i nije pretjerano zasmetalo oduševljenoj publici.

Gledatelji su u svakom slučaju  bili zadovoljni viđenim, a isto tako je i organizator prezadovoljan odrađenim eventom te naglašava da je ova priredba najbolja do sada iz serije Arti FC-a.

U glavnom meču vereri publika nije imala prilike vidjeti najavljeni obračun Vase Bakočevića i Velimira Rašića zbog otkaza u posljednji trenutak crnogorskog borca, no zato je uskočio još jedan FFC borac – Ivan Gluhak. "Braveheart" nije imao previše problema s Rusmirom Jugovićem pa je već u prvoj rundi ubilježio laku pobjedu gušenjem "u trokut rukom".

Sve u svemu, Arti FC 3 zaslužuje pohvale!

ARTI Fight Night:

1. -65 kg Ajdin Ahmić (Klub boraca „Živinice“) vs Marinko Zarubica (MMA-„Zabjelo“Podgorica )

Pobjednik: Marinko Zarubica , 1 R – Prisiljavanje na predaju (Triangle choke)

2. -67 kg Robert Pulić (MMA „Bandog“ Zadar) vs Anto Palavra (KBV „Patriot“ Zenica“)

Nerješeno nakon extra runde

3. -70 kg Ivan Zadro (KSB „Arti“ Ljubuški ) vs Petar Jeramaz ( Metković)

Pobjednik: Ivan Zadro 1 R – TKO

4. -70 kg Inel Alibašić (MMA „Only One“ Travnik) vs Ivan Bais (MMA„Bandog“ Zadar)

Pobjednik: Ivan Bais – Jednoglasna odluka sudaca

5. -77 kg Blaž Jakšić (MMA„Bandog“ Metković)“ vs Ivan Garčević („Bushido“ Podgorica)

Pobjednik: Ivan Garčević 1 R – Prisiljavanje na predaju (RNC)

6. -77 kg Amar Orić (MMA „Pretorian“ Sarajevo) vs Savo Lazić (Tivat)

Pobjednik: Savo Lazić – 1 R – Prisiljavanje na predaju (RNC)

7. -90 kg Adnan Aščić (MMA „Only One“ Travnik“) vs Marko Čvorović (Podgorica)

Pobjednik: Adnan Aščić – Jednoglasna odluka sudaca

8. -70 kg Dževad Muftić (MMA „Pretorian“ Sarajevo) vs Ivan Vladimir (MMA“Bandog“ Zadar)

Pobjednik: Ivan Vladimir 2 R – Prisiljavanje na predaju (Knee bar)

9. -75 kg Karlo Caput (MMA „Gladiator“ Dubrovnik) vs Luka Vuksan(MMA „Bandog“ Zadar)

Pobjednik: Karlo Caput – Jednoglasna odluka sudaca

10. -80 kg Ante Alilović (KSB „Arti“ Ljubuški) vs Roberto Soldić (Nova bila)

Pobjednik: Roberto Soldić – 2 R – TKO

11. -84 kg Senad Bašić (Klub boraca „Živinice“) vs Aleksandar Brajković (Podgorica)

Pobjednik: Senad Bašić – 1 R – TKO

12. -98 kg Domagoj Pejčinović (KSB „Arti“ Ljubuški) vs Nemanja Kalpačina (JK Tivat)

Pobjednik: Domagoj Pejčinović –  1 R – Prisiljavanje na predaju (RNC)

13. -84 kg Ivan Gluhak (Leon Gym-Zagreb) vs Rusmir Jugović (Strmonja fight- Novi Travnik)

Pobjednik: Ivan Gluhak, 1 R –  Prisiljavanje na predaju (Arm triangle choke)

PODIJELI

PREPORUČENO

KOMENTARI

POVEZANE VIJESTI