Održan prvi Međunarodni turnir u sportskom i combat sambu

Vijesti iz regije 23.11.2015 09:37h Autor:

Photo by Valpovo online

Za vrijeme održavanja "Belišćanskog cenera" u gradu Belišću u Nastavno-sportskoj dvorani proteklog se vikenda održao Međunarodni turnir u sportskom i combat sambu.

Natjecanje je to kojim će, prema svemu sudeći, belišćanski turnir ući na Kalendar međunarodnih natjecanja u ovoj borilačkoj vještini, a to između ostalog znači da će se turnir održavati u Belišću svake godine, piše Valpovo online.

Na turniru je sudjelovalo 88 natjecatelja iz nekoliko zemalja, a borili su se u više disciplina.

REZULTATI SPORTSKI SAMBO ŽENE

U kategoriji žene ispod 52 kilograma prvo mjesto osvojila je Mirta Štiks – Sambo klub Belišće.

U kategoriji žene ispod 64 kilograma prvo mjesto osvojila je Lana Krčmarek ispred Sambo kluba Crows, druga je bila Sara Rosandić ispred Sambo kluba Belišće, a Kalember Ena ispred Sambo kluba Belišće i Anamarija Kegljević ispred Sambo kluba Crows dijelile su treće mjesto.

U kategoriji žene ispod 68 kilograma prvo mjesto osvojila je Lucija Babić (SK Zag), drugo Karla Baniček (SK Zag), a treće Sana Višnjić (SK Crows).

REZULTATI SPORTSKI SAMBO MUŠKARCI

U kategoriji muškarci ispod 62 kilograma prvo mjesto osvojio je Patrik Sumpor (SK Zag), drugo Matijević Matej (SK Belišće), a treće Stjepan Polanc (SK Belišće) i Boris Ivanković (SK Belišće).

U kategoriji muškarci ispod 68 kilograma prvo mjesto pripalo je Bernardu Azinoviću (SK Zag), drugo Marko Grlica (SK Borac), a treće mjesto su dijelili Rista Dimitrov (SK Staf) i Nikola Harkanovac (SK Belišće).

U kategoriji muškarci ispod 74 kilograma prvo mjesto osvojio je Ognjen Furdulović (SK Borac), dok je Ante Rosandić (SK Belišće) osvojio drugo mjesto, a Robert Valentić (SK Belišće) treće.

U kategoriji muškarci ispod 82 kilograma zlato je osvojio Mario Gažić (SK Belišće), a srebro Igor Batinica (SK Borac).

U kategoriji muškarci ispod 90 kilograma zlato je osvojio Antonio Garašić (SK Belišće), srebro Tino Marić (SK Zag). Ivan Maltar (SK Belišće) osvojio je peto mjesto.
Ivan Romac (SK Osijek) osvojio je zlato u kategoriji muškarci ispod 100 kilograma. Srebro je pripalo Marković Ninoslavu iz SK Borac, a Belišćanin Samir Subašić osvojio je peto mjesto.

U kategoriji muškarci iznad 100 kilograma Vladimir Gajić (SK Slavia) osvojio je zlato, Matković Josip (SK Milon) srebro, a Belišćani Tomislav Špoljarić i Matija Kardum osvojili su broncu.

REZULTATI COMBAT SAMBO

U kategoriji ispod 68 kilograma Ante Rosandić (SK Belišće) osvojio je zlato, Nikola Harkanovac (SK Belišće) srebro, a Risto Dimitrov (SK Staf) broncu.

U kategoriji ispod 82 kilograma Andreo Kolić (SK Milon) osvojio je zlato, Luka Sumić (SK Osijek) srebro, a broncu su dijelili Andreo Gunjavić (SK Crows) i Mario Gažić (SK Belišće).