Rezultati 5. Otvorenog prvenstva Hrvatske u grapplingu: Na postolju poznata MMA lica

Vijesti iz regijeIZDVOJENA VIJEST 26.11.2017 15:16h Autor:

Foto: Hrvački klub Osijek

Ove je subote u Osijeku održano peto po redu Otvoreno prvenstvo Hrvatske u grapplingu.

Organizator natjecanja koje je privuklo neka od najpoznatijih borilačkih imena iz regije bio je Hrvački klub Osijek. Osim popularnih seniora, u dvorani Gradski vrt snage su odmjerili i mlađi naraštaji.

Kompletne rezultate donosimo vam u nastavku članka, a među njima vam sigurno neće promaknuti imena među kojima se nalaze Igor Pokrajac, Ivan Erslan, Ahmed Vila, Ivan Zidar, Ivica Tadijanov, Saša Drobac i mnogi drugi.

Naglasimo i kako je najuspješnija natjecateljica ovog izdanja bila je Petra Raguž (Jiu Jitsu klub – BJJ Factory Đakovo). Titula najuspješnijeg natjecatelja pripala je Filipu Mariću (BJJ Vinkovci), dok je najuspješniji klub bio BJJ Factory Đakovo.

REZULTATI:

2010. i 2011. godište

-20 kg:
1. Fran Sedlovski – Ju Jitsu klub Mangetsu
2. Hana Pejić – Hrvački klub Osijek
3. Filip Angebrandt – Hrvački klub Osijek
3. Luka Babić – BJJ Factory Đakovo

-25 kg:
1. Jakov Kaurin – Ju Jitsu klub Mangetsu
2. Noa Mikuljan – Ju Jitsu klub Mangetsu
3. Dino Valjetić – BJJ Factory Đakovo
3. Toni Valjetić – BJJ Factory Đakovo

-30kg:
1. Borna Bionda – BJJ Factory Đakovo
2. Fran Kapetan – BJJ Factory Đakovo
3. Gabrijel Matijašević – BJJ Factory Đakovo
3. Zara Miletić – BJJ Factory Đakovo

-40kg:
1. Ilija Suvaj – Ju Jitsu klub Mangetsu
2. Ante Vujić – Hrvački klub Osijek
3. Ivan Grgić – BJJ Factory Đakovo

2008. i 2009. godište

-25kg:
1. Ana Nikolić – BJJ Factory Đakovo
2. Michelle Žiraj – MMA klub Bulls Đakovo
3. Filip Prkačin – BJJ Factory Đakovo

-30kg:
1. Nora Filić – BJJ Factory Đakovo
2. Gabrijel Miholjek – BJJ Factory Đakovo
3. Fran Ćališ – BJJ Factory Đakovo
3. Gabrijel Kaurin – Ju Jitsu klub Mangetsu

-40kg
1. Dean Kupina – Ju Jitsu klub Mangetsu
2. Matej Davidović – MMA Klub Bulls Đakovo
3. Ivano Šajatović – Hrvački klub Osijek
3. Leon Šekerija – Ju Jitsu klub Mangetsu

+40kg:
1. Josip Kupina – Ju Jitsu klub Mangetsu
2. Zvonimir Šantak – Hrvački klub Osijek
3. Toni Solar – Ju Jitsu klub Mangetsu
3. Lovro Ćališ – BJJ Factory Đakovo

2006. i 2007. godište

-35kg
1. Mihael Kaurin – Ju Jitsu klub Mangetsu
2. Mark Jobst – Hrvački klub Osijek

-40kg:
1. Noa Horvat – Ju Jitsu klub Mangetsu
2. Borna Vukašinović – Hrvački klub Osijek
3. Mate Micheli – Hrvački klub Osijek

+40 kg:
1. Marina Ćurković – BJJ Factory Đakovo
2. Tara Horvat – Ju Jitsu klub Mangetsu
3. Ivan Mandić – Hrvački klub Osijek
3. Noa Perić – BJJ Factory Đakovo

NOVACI (2004. i 2005. godište)

-34 kg:
1. Sara Filić – BJJ Factory Đakovo
2. Melani Zelinić – BJJ Donji Miholjac

-42 kg:
1. Matko Crnoja – BJJ Factory Đakovo
2. Ana Babić – Hrvački klub Osijek
3. Inga Rušanac – BJJ Donji Miholjac
3. Kalista Lazić – Hrvački klub Osijek

-60 kg:
1. Patrik Aleksa – BJJ Factory Đakovo
2. Ena Rončević – BJJ Factory Đakovo
3. Luka Glavačević – BJJ Factory Đakovo
3. Amin Halilović – Icon Jiu Jitsu Team Tuzla

-66 kg:
1. Vlado Blažević – BJJ Factory Đakovo
2. Željko Magdić – Ju Jitsu klub Mangetsu

ŠKOLARCI –(2002. i 2003. godište)

-59 kg:
1. Marko Blažević – BJJ Factory Đakovo
2. Domagoj Barišić – Fight Factory Velika Gorica
3. Matej Bojanić – BJJ Factory Đakovo
3. Patrik Aleksa – BJJ Factory Đakovo

-66 kg:
1. Filip Marić – BJJ Vinkovci
2. Ante Ljubas – Hrvački klub Osijek

-73 kg:
1. Mihael Lončarić – Fight Factory Velika Gorica
2. Filip Marić – BJJ Vinkovci
3. Ante Ljubas – Hrvački klub Osijek
3. David Gotovac – Fight Factory Velika Gorica

+73 kg:
1. Dario Grgić – Fight Factory Velika Gorica
2. Ilija Brkljan – UFK Novi Zagreb
3. Karlo Dujmović – BJJ Factory Đakovo
3. Ilija Ćubić – Ju Jitsu klub Mangetsu

KADETI (2000. i 2001. godište)

Djevojčice:

-65 kg:
1. Gabrijela Cigetić – Fight Factory Velika Gorica
2. Karla Vujičić – Hrvački klub Osijek

Dječaci:

-63 kg:
1. Marko Blažević – BJJ Factory Đakovo
2. Filip Kovačević – Ju-Jitsu klub Mangetsu
3. Anđelo Ivaković – Icon Jiu Jitsu Team Tuzla
3. Zvonimir Marić – Hrvački klub Osijek

-69 kg:
1. Filip Marić – BJJ Vinkovci
2. Lovro Ivančić – Hrvački klub Osijek
3. Ivan Aleksa – BJJ Factory Đakovo

-76 kg:
1. Filip Marić – BJJ Vinkovci
2. Patrik Čelić – Ju Jitsu klub Mangetsu
3. Abdul Samed Hakić – Icon Jiu Jitsu Team Tuzla
3. Filip Gunčević – MMA Mursa

+85 kg:
1. Nikola Radić – Constrictor Fight Team
2. Ivan Gajčević – BJJ Vinkovci
3. Uroš Kočović – Constrictor Fight Team
3. Damir Vlajsavljević – BJJ Pura Vida Cres

JUNIORI (1998. i 1999. godište)

Žene:
-64 kg:
1. Petra Raguž – BJJ Factory Đakovo
2. Carla Goluža – BJJ Factory Đakovo
3. Gabrijela Cigetić – Fight Factory Velika Gorica

Muškarci:

-71 kg:
1. Toni Vidaković – Hrvački klub Osijek Jug 2
2. Milan Nedić – Constrictor Fight Team

-77 kg:
1. Marko Žmirić – UFK Novi Zagreb
2. Dino Malnar – slobodan natjecatelj
3. Abdul Samed Hakić – Icon Jiu Jitsu Team Tuzla
3. Rijad Grabčanović – Icon Jiu Jitsu Team Tuzla

-84 kg:
1. Azur Ganić – ICON Team Tuzla – Brazilian Jiu-Jitsu
2. Nenad Mačak – BJJ Factory Đakovo
3. Filip Pisačić – MMA Mursa
3. Josip Levar – Fight Factory Velika Gorica

-92 kg:
1. Nebojša Vinčić – BJJ Vinkovci
2. Nikola Knežević – CONSTRICTOR FIGHT TEAM

SENIORI (1997. i stariji)

Žene:

-64 kg:
1. Petra Raguž – BJJ Factory Đakovo
2. Carla Goluža – BJJ Factory Đakovo
3. Lucija Kolar – Old School BJJ Beograd
3. Jasmina Diković – Old School BJJ Beograd

Muškarci:

-66 kg:
1. Ivo Pušeljić – Hrvački klub Osijek
2. Vedran Strunje – BJJ Vinkovci
3. Domagoj Gunčević – MMA Mursa
3. Tomislav Turčić – Hrvački klub Osijek

-71 kg:
1. Ivan Zidar – Allstars center Stockholm
2. Ivan Pavlović – Hrvački klub Osijek
3. Luka Krajinović – Klub Brazilske Jiu Jitse Darda
3. Ivo Pušeljić – Hrvački klub Osijek

-77 kg:
1. Ahmed Vila – Roger Gracie Academy Sarajevo
2. Saša Drobac – American Top Team Zagreb
3. Andrej Štefanac – UFK Novi Zagreb
3. Ivan Matešić – Checkmat Zadar

-84 kg:
1. Miro Erkapić – Hrvački klub Osijek
2. Marko Klasić – Rio Grappling Klub Slavonski Brod
3. Filip Kontić – SUBOS
3. David Duvnjak – MMA klub Ban Zagreb

-92 kg:
1. Stanislav Krofak – American Top Team Zagreb
2. Damir Galović – Mixed Martial Arts Gym “Fight Factory” Velika Gorica
3. Danijel Armanda – Roger Gracie Academy Split
3. Marko Požega – SUBOS

-100 kg:
1. Ivica Tadijanov – Hrvački klub Osijek
2. Danijel Armanda – Roger Gracie Academy – Split
3. Nikola Zelić – Hrvački klub Osijek
3. Ivan Erslan – American Top Team Zagreb

+100 kg:
1. Tomislav Nikolić – Hrvački klub Split
2. Petar Buzolić – Alliance Black Dragon Split
3. Igor Pokrajac – American Top Team Zagreb
3. Ante Krokar – BJJ Alliance Black Dragon Split

PODIJELI

PREPORUČENO

KOMENTARI

POVEZANE VIJESTI