Filip Šačić

TOMISLAV KRISTO/CROPIX
GRAND PRIX ZAGREB

Filip Šačić osvojio srebro na vrlo jakom međunarodnom turniru, Ivan Lizatović se domogao bronce

Filip Smetko i Kristian Lukač nisu uspjeli ostvariti pobjede koje bi im osigurale postolje
Piše: HinaObjavljeno: 30. siječanj 2022. 23:25

Hrvatski reprezentativac Filip Šačić osvojio je srebrno odličje na vrlo jakom međunarodnom turniru u hrvanju Grand Prix Zagreb Open 2022.

Filip je na putu do srebra u kategoriji do 82kg pobijedio Turčina Sameta Yaldirana, Šveđana Alexandera Johanssona, te Norvežana Exauce Mukubua. U današnjem finalu od njega je bio bolji ukrajinski hrvač Jaroslav Filčakov.

U kategoriji do 63kg Ivan Lizatović je osvojio broncu. U borbi za postolje savladao je našeg drugog predstavnika Domagoja Celičeka. U kategoriji do 87kg Filip Smetko i Kristian Lukač nisu uspjeli ostvariti pobjede koje bi im osigurale postolje.

Na turniru je nastupilo više od 250 hrvača iz 28 zemalja.

12. svibanj 2024 22:19