Starčević, Huklek i Milković ostali bez europskih medalja

Vijesti iz regijeIZDVOJENA VIJEST 13.04.2019 14:25h Autor:

Božo Starčević

Božo Starčević, Ivan Huklek i Ante Milković nisu uspjeli doći do medalja na europskom prvenstvu. Sva trojica nastupili su u repesažu, no zaustavljeni su na putu prema odličju.

Najbolji hrvatski hrvač, Božo Starčević, nadao se medalji s ovog natjecanja, no na kraju je ipak ostao bez nje. Prvo je jučer eliminiran od Romana Vlasova, kojem se nije uspio osvetiti za kontroverzni poraz iz Rio de Janeira, a danas nije uspio doći do bronce. Uspio je savladati prvu prepreku u liku Ukrajinca Mikole Daragana, no onda je poklekao protiv Viktora Nemeša. Srpski hrvač bio je bolji rezultatom 4:0.

Preostala dvojica eliminirani su već u prvim mečevima. Ivan Huklek je u vrlo neizvjesnom meču ipak poražen od Erika Szilvassya iz Mađarske, dok je Sabah Šarijati savladao Milkovića rezultatom 10:2.

Danas u turnir ulaze još tri hrvatska predstavnika. To su Ivan Lizatović u kategoriji do 60 kilograma, Dominik Etlinger do 72 kilograma te Filip Šačić u kategoriji do 82 kilograma.

Prijenos turnira iz Bukurešta možete pratiti na sljedećem LINKU.