
Noćas je u PFL-u na rasporedu bilo polufinale u perolakoj i poluteškoj kategoriji, a u glavnoj borbi večeri su se sastali Bubba Jenkins i Jesus Pinedo. Pinedo je u borbu ušao s minus bodom jer se na službenom vaganju u četvrtak pojavio pretežak, tako da je Jenkins imao prednost u samome startu.
Prethodne dvije borbe ove sezone je Jenkins pobijedio, a u jednoj je slavio jednoglasnom odlukom sudaca protiv Chrisa Wadea, dok je u drugoj pobijedio Sunga Bin Joa ‘‘submissionom‘‘. S druge strane je Pinedo počeo lošije; prvo je podijeljenom odlukom sudaca izgubio od Gabriela Alvesa Brage, ali je svoje mjesto izborio finišem u prvoj rundi protiv prošlogodišnjeg prvaka Brendana Loughnanea. Pinedo je Jenkinsa pobijedio tehničkim nokautom u drugoj rundi:
U sunaslovnoj borbi večeri smo gledali okršaj između Josha Silveire i Tyja Floresa koji su se borili za finale u poluteškoj kategoriji. Silveira se u prethodnim borbama prikazao u najboljem svjetlu jer niti jednom protivnik nije doživio drugu rundu, a Flores je u obje borbe prije ovog polufinala slavio odlukama sudaca. Silveira je slavio tehničkim nokautom te u velikom stilu uspio izboriti finale ove sezone.
Iako priredba nije bila nešto najbolje što PFL može ponuditi, svakako je bila vrijedna pažnje jer se dalo pronaći nekoliko zanimljivih borbi. Rezultate cijele priredbe pogledajte ispod:
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....