
Roberto Soldić već neko vrijeme stacioniran je u svom Vitezu (BiH) gdje svakodnevno i trenira. Povremeno Roberto i dalje odlazi u Düsseldorf gdje odrađuje dijelove svog trening kampa, ali Njemačka više nije njegova primarna destinacija.
Mnogi se sigurno sjećaju i trening kampa koji je Aleksandar Rakić jesenas odradio kod Roberta Soldića u Vitezu, a sve to bile su naznake nečeg ozbiljnijeg, neke nove priče koja se gradi u Vitezu. Naime, Soldić se udružio sa sportsko-rekreacijskim centrom Romari iz Viteza te su zajedničkim snagama otvorili novu borilačku dvoranu pod nazivom RRC Gym.
Ne treba ni naglašavati kako se radi o vrhunski opremljenoj dvorani koja će borcima pružati odlične uvjete za pripremu i daljnji razvoj. Soldić na taj način planira podignuti razinu borilačkog sporta u Bosni i Hercegovini na neku višu razinu, a radi se o hvalevrijednoj inicijativi od koje će zapravo profitirati kompletna regionalna borilačka scena.
- Vjerujem da ovakva dvorana može motivirati mlade i pružiti im priliku da treniraju u najboljim uvjetima kakve imaju borci diljem Europe. Želimo graditi borilačku priču iz srca Bosne i Hercegovine. - poručio je Soldić u razgovoru za Viteški.ba
Soldić sa svojim renomeom i konekcijama u borilačkom svijetu može napraviti velike stvari, privući odlične trenere, kao i borce koji će širiti i dijeliti svoje znanje s ostalim članovima RRC Gyma. Osim MMA-a, u RCC Gymu moći će se trenirati boks, kickboks i jiu-jitsu, a ponešto informacija otkrio je Soldić i putem svog Instagram profila.
"Dvorana će biti opremljena Zebra strunjačama, s kavezom od 6x6 metara, uz sve vreće, fokusere, sobe za kamp i najbitnije - trenerima sa svih strana svijeta. Mladima otvaramo budućnost, ostalo je na vama. Scena u Bosni se mijenja, a očekuje se da 2.6. sve bude gotovo. Sportski pozdrav!", poručio je "Robocop".
Što dodati, osim čestitati Soldiću i njegovim suradnicima na pokretanju ovog projekta kojem želimo puno dugoročnog uspjeha.
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....