Regija

(VIDEO) ‘Ilića šaljem u amatersku košarku nakon što ga nokautiram. U njegovim se očima vidi nesigurnost‘

Miran Fabjan, Dražen Forgač i Aleksandar Ilić

 RONALD GORSIC Cropix
Nije teško bilo pogoditi tko će biti najglasniji na današnjem ceremonijalnom vaganju u Münchenu.

Nedugo nakon što je završilo službeno vaganje u Münchenu, Miran Fabjan stao je pred kamere FNC-ovih društvenih mreža i još jednom potvrdio da u München nije stigao na izlet. Bez zadrške i s prepoznatljivom dozom provokacije, Fabjan je poslao poruku koja je odmah odjeknula regionalnom scenom.

– Srbijo, imate novog amaterskog košarkaša. U ratnom sam modu, a nakon što sutra nokautiram Aleksandra Ilića, srpska amaterska košarkaška scena dobiva novog igrača, rekao je Fabjan, jasno aludirajući na revanš koji ga čeka na FNC 27 priredbi.

Slovenac je pritom naglasio da mu dojam s vaganja nije promaknuo, dapače, upravo suprotno.

– U njegovim očima vidim strah i nesigurnost, dodao je, sugerirajući da se psihološka bitka već počela lomiti u njegovu korist.

Izjava je savršeno zaokružila dan u kojem je Fabjan bio u središtu pozornosti i dodatno zapalila atmosferu uoči revanša koji se prometnuo u jedan od najiščekivanijih mečeva u povijesti FNC-a, a sama priredba će biti prekretnica u kojoj će se organizacija prometnuti u europskog lidera slobodne borbe.

06. veljača 2026 19:24