Novi poraz Duška Todorovića: Brazilac slavio u vrlo uzbudljivom okršaju

Duško Todorović
 Screenshot (UFC, Fight Pass)
Pokazalo se da je Gregory bio itekako opasna zamjena za Makija Pitola

Nakon 10 pobjeda iz prvih 10 nastupa, Duško Todorović u nedjelju je u Las Vegasu upisao je i svoj drugi poraz u nizu.

Nakon punih 15 minuta uspješniji od srpskoga borca jednoglasnom sudačkom odlukom bio je Brazilac Gregory Rodrigues (10-3) kojemu je ovo bio UFC debi.

Bila je to jedna vrlo uzbudljiva, otvorena borba koja se uglavnom odvijala na nogama. Pogađali su i Todorović i Rodrigues teške udarce te obojica pokazali da imaju itekako čvrste brade, no Brazilac je bio taj koji je ipak bio nešto precizniji.

Imao je Todorović svojih trenutaka u sve tri runde, pokazao je ponovno veliku želju i s brojnim napadima od prve pa sve do posljednje minute naganjao pobjedu, no Rodrigues je bio za nijansu bolji, a Brazilcu su, spomenimo, pripale i one rijetke 'grappling' razmjene.

30–27, 30–27 i 29–28 glasila je konačna odluka sudaca u korist Gregoryja koji je u ovaj susret uletio kao zamjena za Makija Pitola i, kako se pokazalo, odlično iskoristio ukazanu priliku.

18. travanj 2024 14:45